Українські шпажисти стали віце-чемпіонами світу з фехтування

Чоловіча збірна України здобула срібні нагороди чемпіонату світу з фехтуванні на шпазі, що відбувається у Будапешті.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Українці поступилися лише у фінальному протистоянні господарям змагань – угорцям.

У чвертьфіналі "синьо-жовта" команда у складі Богдана Нікішина, Дмитра Карюченка, Анатолія Герея та  Віталія Медведєва здолала Чехію - 33:27.

У півфіналі українці у напруженому поєдинку перекололи команду Франції з незвичним для командного фехтування рахунком - 17:15.

А у боротьбі за золото Україну зупинили угорці - 38:42.

Нагадаємо, в 1/8 фіналу українці обіграли Росію.

До слова, українки шпажисти фінішували шостими.

В 1/16 фіналу збірна команда України у складі Анфіси Почкалової, Олени Кривицької, Ксенії Пантелєєвої та Анастасії Івченко перемогли збірну Сербії 45:37, потім одним уколом виграли у Полек (43:42), у чвертьфіналі поступися Франції (37:45) і в боротьбі за 5-8 місця спочатку перемогли естонок (45:43), а після поступилися італійкам (26:45).

Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute