В чвертьфіналі Кубка України "Динамо" не залишило "Металістові" шансів

В чвертьфіналі Кубка України
У чвертьфіналі розіграшу Кубка України сезону 2013/2014 київське "Динамо" на виїзді перемогло харківський "Металіст".

Підопічні Олега Блохіна пробились у півфінал турніру з рахунком 2:3.

Вже на 7-й хвилині матчу видовище вболівальникам подарував Браун Ідейє. Кияни повели в рахунку 1:0.

Проте вже на 19-й хвилині господарі зрівняли рахунок, відзначився Бланко - 1:1.

За дві хвилині до перерви дубль оформив нігерійський нападник столичного клубу і в роздягальню команди пішли з рахунком 1:2.

ЧИТАЙТЕ: Жеребкування визначило, з ким "Динамо" та "Шахтар" позмагаються в 1/16 фіналу Кубка України

Не менш напружено продовжувалась гра і в другому таймі.

Вже на 73-й хвилині свій шанс використав Ярмоленко. Зробивши рахунок 1:3 він майже не залишив колишній команді Мирона Маркевича надії пробитись до півфіналу найпрестижнішого футбольного турніру України.

Остаточний рахунок зустрічі встановив Юссуф, подарувавши "Металістові" гол престижу - 2:3.

В першому матчі чвертьфіналу Кубка України донецький "Шахтар" був сильнішим за першолігову чернігівську "Десну" з рахунком 0:2.

путін, Кадиров і пекельна сірка. Чеченський та російський лідери пов'язані між собою життям і смертю – Едвард Лукас
Китай перетнув червону лінію Байдена щодо України. Чи будуть наслідки? – Мет Поттінгер
Тіньовий танкерний флот росії загрожує Швеції: екології та безпеці. Чи може завадити ЄС – Елізабет Бро
Американські GLSDB мають проблеми з від'єднанням прискорювача. Чому росіяни прорвалися на Покровсько-Авдіївському напрямку – Том Купер
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 2 – Лоуренс Фрідман
Україні не вистачає сил. Проте шанси росіян захопити Донбас близькі до нуля – Дональд Гілл
Том Купер рекомендує: російська ракетна кампанія проти України. Довоєнні запаси балістичних та крилатих ракет закінчилися – Адріан Фонтанелла
Перегони на полі бою. росіяни хочуть захопити більше території, поки не дійшла американська допомога – Філліпс О'Брайен