"Барселона" перемогла "Ювентус" і стала чемпіоном Європи, - відео

"Ювентус" вп'яте поступився у фіналі Ліги Європи. "Барселона" розгромила туринський клуб із рахунком 3:1. Команди показали яскравий футбол.

Перший м'яч у грі забив на 4 хвилині півзахисник "Ювентуса" Іван Ракітіч, подарувавши своїй команді і вболівальникам перемогу у матчі.

На перерву команди пішли за переваги італійців. Але у другому таймі "Барселона" використала майже усі шанси.

Спершу на 55 хвилині рахунок зрівняв Альваро Мората. А на 69 хвилині Луїс Суарес виводить "Барселону" вперед.

Справу закінчив Неймар, який у доданий час забив ще один гол у ворота "Ювентуса".

Склади команд:

"Барселона"

1. Тер Штеген, 22. Дані Алвес, 3. Піке, 5. Бускетс, 8. Іньєста, 14. Маскерано, 18. Альба Жорді, 4. Ракітич, 9. Суарес, 10. Мессі, 11. Неймар
Запасні: 13. Браво, 15. Бартра, 12. Рафінья, 21. Адріано Коррея, 24. Матьє, 6. Хаві, 7. Педро
Головний тренер: Луїс Енріке

"Ювентус"
1. Буффон, 15. Барцальї, 33. Евра, 26. Ліхтштайнер, 19. Бонуччі, 6. Погба, 23. Відаль, 8. Маркізіо, 21. Пірло, 9. Мората, 10. Тевес
Запасні: 30. Сторарі, 5. Огбонна, 11. Коман К., 20. Падоін, 27. Стураро, 37. Перейра, 14. Льоренте
Головний тренер: Масімілліано Алегрі

росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте чи надовго – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер