Блохіна дискваліфікували на гру із "Металістом"

Блохіна дискваліфікували на гру із
Олег Блохін. Фото: sport.obozrevatel.com
Головний тренер київського "Динамо" Олег Блохін, якого вилучили у матчі з "Дніпром", пропустить гру 27 туру свого клубу з харківським "Металістом".

Окрім того Олег Блохін заплатить штраф у розмірі 7200 гривень.

Головного тренера "Динамо" видалили з поля на 66 хвилині матчу, після того, як він накричав на арбітра Жабченко. Покидаючи поле, Блохін із роздратуванням копнув м'яч.

Напружений матч кияни догравали уже без тренера. Дніпряни через 10 хвилин після цього інциденту теж залишилися в меншості, але в ігровій - на 75 хвилині за грубий підкат Ярмоленко арбітр вирішив видалити Мандзюка.

Нагадаємо, що матч "Динамо" - "Дніпро" завершився перемогою столичного клубу з рахунком 2:0. Дублем у ворота дніпрян відзначився Аруна на 9 та 45+1 хвилинах матчу.