"Чорноморець" програв "Дачії", але залишається у Лізі Європи

"Чорноморець". Фото: sportanalytic.com
"Чорноморець" мінімально програв у матчі-відповіді "Дачії", але точний удар Олексія Гая дозволив одеситам продовжити боротьбу у Лізі Європи.

Одеська команда почала гру досить зібрано та відразу заволоділа ініціативою. "Чорноморець" подав у першому таймі чимало кутових, проте до точного удару справа так і не доходила. А от перший удар, який прийшовся у ствір, власне, і завершився голом. Гостям вдалася хороша багатоходівка, після чого Гай з позиції лівого інсайду фактично розстріляв голкіпера.

"Чорноморець" і надалі продовжував володіти ініціативою. Поодинокі ж випади "Дачії" були нечастими, і захист на чолі з Безотосним чудово справлявся зі своїми обов'язками. Хороший шанс подвоїти рахунок був в Антонова, який після кутового не зумів переправити м'яч у ворота з кількох метрів. Не дотерпіли "чорно-сині" трішки, й у компенсований час до першого тайму пропустили. Міхальов навісив зі штрафного з правого флангу, а на дальній стійці розторопнішим за всіх виявився Орловський. Одесити тільки-но розвели м'яч у центрі, як арбітр покликав команди у роздягальні.

"Дачія", окрилена успіхом, масово пішла вперед на початку другого тайму. Проте одесити досить швидко відтіснили суперників подалі від своїх воріт. На певний час здалося, що обидві команди такий рахунок влаштовує.

Так було до 60-ої хвилини, коли пожежа виникла на лінії воротарської володінь Безотосного. Орбу у підсумку завдав удару, який був заблокований чи то захисником, чи то самим голкіпером. Точно сказати важко, адже багато футболістів опинилося на кількох квадратних метрах. Як би там не було, а "Чорноморцю" пощастило.

Через чотири хвилини "Дачія" заробила право на кутовий, і Міхальов записав у свій актив другу точну передачу. Його подачу з чергового стандарту замкнув Геннадій Орбу (не плутати з абсолютним тезкою, який свого часу грав у донецькому "Шахтарі"). При цьому, господарі почали бурхливо радіти, а не швидко побігли забирати "круглого" із сітки воріт. Очевидно, їх задовольняв і такий рахунок. Головним для молдавського клубу, швидше за все, було здобути перемогу над українцями.

Через певний час "моряки" заспокоїли гру, здобувши результат, який дав їм путівку у наступний раунд.

Апогеєм зустрічі стало вилучення тренера "Дачії" Ігоря Негреску, якого змушений був відправити у роздягальню головний арбітр за надмірну емоційність, коли один з бокових рефері показав аут на користь "Чорноморця".

Отож, 2:1 - перемога "Дачії", проте далі йде українська команда. Наступним суперником "моряків" буде белгадська "Црвена Звезда"

За матеріалами: "Чемпіон"

росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівнію Відтак маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер