"Дніпро" перемагає "Чорноморець" і витісняє з третьої позиції "Динамо"

Дніпропетровський "Дніпро" з великими зусиллями долає на виїзді одеський "Чорноморець" і стає ближчим до другої позиції в національному чемпіонаті.

Поєдинок в Одесі виявився нелегким для обох команд, адже "Дніпро" веде напружену боротьбу за другу позицію в турнірі, що дозволяє претендувати на участь в Лізі чемпіонів.

Для одеського "Чорноморця", який наразі перебуває на 5 позицій в турнірній таблиці Чемпіонату, кожна перемога гарантує участь команди в єврокубках.

Одеситам вдалося вести у першому таймі з рахунком 1:0 завдяки голу Джа Джедже. Однак вже у другому таймі нападник "Дніпра" Матеус вдало забик у дотик - 1:1.

На 79 хвилині матчу гравець "Дніпра" Роман Зозуля виводить команду вперед - 1:2. До кінця матчу господарям поля не вдалося зрівняти - "Чорноморець" втрачає очки під час домашнього матчу.

Чорноморець - Дніпро 1:2

Голи: Джа Джедже, 37 - Матеус, 53, Зозуля, 79

"Чорноморець": Безотосний, Лео Матос, Бергер, Фонтанелла, Сантана, Старгородський, Політило, Джа Джедже (Шацьких, 84), Бобко (Діденко, 84), Рієра, Бурдужан (Бакай, 84)

"Дніпро": Лаштувка, Федецький, Мазух, Дуглас, Стрініч, Кравченко, Чеберячко (Селезньов, 46), Матеус (Мандзюк, 81), Жуліано (Шахов, 59), Коноплянка, Зозуля.

Попередження: Джа Джедже, Лео Матос, Бурдужан, Бобко, Старгородський - Чеберячко, Федецький, Лаштувка

Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute