"Динамо" зіграло внічию з "Астаною" у груповому етапі Ліги Європи

У стартовому матчі групового етапу Ліги Європи київські динамівці на НСК "Олімпійський" приймали чемпіона Казахстану - клуб "Астана".

У дебюті поєдинку "Динамо" підтвердило свій статус фаворита цього матчу. На 11-й хвилині комбінація за участю Віталія Буяльського та Віктора Циганкова призвела до взяття воріт Ненада Еріча 1:0.

Однак надалі господарі віддали ініціативу супернику, і не в останню чергу за рахунок багатьох скоєних невимушених помилок. Одна з яких (Денис Гармаш) і привела в кінцевому підсумку до взяття воріт Дениса Бойка 1:1 (21-та хвилина).

До перерви гості продовжували домінувати на полі. І дещо нелогічним виглядав гол Гармаша на 45 + 2 хвилині, забитий киянином після безглуздої помилки голкіпера 2:1.

Другий тайм пройшов в більш рівній боротьбі. Шанси змінити рахунок у матчі мали обидві команди. Зокрема, у киян реальні моменти мали Циганков, Буяльський і Сергій Сидорчук.

Однак на 90 + 5 хвилині гол забили гості 2:2.

У паралельному поєдинку французький "Ренн" обіграв чеський "Яблуниця" 2:1 і очолив Групу К.

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер