Динамо. Фото: footballworld.com.ua
Футбол проти расизму в Європі помітила неонацизм на матчі "Динамо" - "Говерла".

Про це повідомляє офіційний сайт організації.

Як повідомляється у звіті організації за листопад, вболівальники "біло-синіх" показували ультраправі "матеріали" на підтримку грецької неонацистської партії "Золотий світанок".

Як повідомляв iPress.ua, раніше УЄФА покарав "Динамо" за неодноразові прояви расизму фанатами команди на єврокубкових матчах дискваліфікацією домашнього стадіону киян на одну гру. Кияни зіграли проти "Актобе" у Лізі Європи на порожньому "Олімпійському".

У травні ФФУ вже покарала львівські "Карпати" одним матчем чемпіонату України без глядачів за банер на честь 70-річчя дивізії СС "Галичина".

Матч "Динамо" - "Говерла", який відбувся 24 листопада, завершився розгромною перемогою динамівців з рахунком 3:0.

Раніше FARE зафіксувала прояви расизму на матчі відбору на чемпіонат світу-2014 між Україною та Сан-Марино.

Тоді ФІФА покарала нашу збірну матчем без глядачів та дискваліфікувала "Арену Львів", а після апеляції залишила в силі це рішення.

Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute