Футболісти збірної України отруїлись напередодні матчу з Туреччиною

Головний тренер футбольної збірної України Олег Блохін. Фото: tsn.ua
Головний тренер української команди Олег Блохін одразу після гри заявив, що його підопічні масово потруїлись.

Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Перевірили інших футболістів

Олег Блохін зазначив, що у матчі проти збірної Туреччини довелось виводити на поле інших гравців. З попереднього складу, який грав з Естонією та Австрією, цього разу на поле вийшли тільки Євген Коноплянка та Марко Девич.

"Ми не дорахувались напередодні цього матчу одразу десятьох виконавців. Тому, зрозуміло, виникли певні труднощі зі складом. З іншої сторони, ми отримали можливість перевірити справою інших футболістів. У першому таймі наша команда, я вважаю, поступилась не по грі. А от після перерви нас підвела реалізація", - пояснив Олег Блохін.

Водночас тренер збірної сказав, що рахунок матчу – не головне, а важливо те, що команда показала гідний рівень гри.

Щодо причин отруєння, Олег Блохін сказав, що не знає, що сталося. Він додав, що у його практиці такий випадок стався вперше.

Відомо, що отруїлись футболісти української збірної Анатолій Тимощук, Євгеній Селін, Тарас Михалик, Андрій Воронін, Андрій Ярмоленко.

Нагадаємо, вчора футбольна збірна України програла другий контрольний матч поспіль. Українці поступились Туреччині з рахунком 0:2. У п’ятницю збірна України програла Австрії 2:3.

А турецька збірна нещодавно перемогла і португальців з рахунком 3:1.

Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute