Київське "Динамо" зіграло внічию з "Бешикташем" у матчі Ліги чемпіонів

Київське
У Стамбулі завершився матч 2-го туру Ліги чемпіонів УЄФА, в якому "Бешкташ" приймав київське "Динамо" і зіграв внічию - 1:1.

Нічию для столичної команди здобув Денис Циганков, який лише два тижні тому з'явився в основному складі команди.

Кияни невдало розпочали матч, відразу віддали ініціативу супернику і поплатилися за це в середині першого тайму. На 29-й хвилині Куарежма зі штрафного перекинув "стінку" і м'яч влетів точно у праву від воротаря Рудько "дев'ятку" воріт гостьової команди - 1:0.

Втім, "Динамо" з часом зуміло вирівняти гру і створити кілька небезпечних моментів. Гол кияни забили в середині другого тайму. На 65-й хвилині Рибалка зі штрафного з правого флангу навісив на дальню штангу і Циганков переправив м'яч у сітку.

Не кращим чином в цьому епізоді зіграв воротар Фабрісіо, який невпевнено вибіг на перехоплення.

Як повідомляв iPress.ua, 13 вересня "Динамо" програло перший матч групової стадії Ліги чемпіонів "Наполі".

росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер