Ліга Європи: "Дніпро" здобув перемогу, "Металіст" зіграв внічию

Ліга Європи:
Старт групового турніру Ліги Європи був успішним для українських клубів: харківський "Металіст" стартував нульовою нічиєю з німецьким Bayer, а "Дніпро" впевнено переміг нідерландську команду PSV.

Матч "Металіст" - "Баєр" відбувся в у німецькому місті Леверкузен.

Протягом усієї зустрічі німці володіли деякою перевагою на полі. Футболісти "Баєра" неодноразово створювали небезпечні моменти біля воріт "Металіста". Ситуацію рятував голкіпер української команди Олескандр Горяїнов.

В історії зустрічей харківського клубу з цією німецькою командою "Металісту" вдалося перервати неприємну тенденцію. У попередніх матчах "Баєр" двічі здобував перемогу над харківським клубом в 1/16 фіналу Ліги Європи сезону 2010-2011 років: з рахунком 4:0 у Харкові і 2:0 у Леверкузені.

Також у групі К, де грає "Металіст", норвезький Rosenborg обіграв у Відні з рахунком 2:1 місцевий клуб Rapid.

Таким чином, Rosenborg вийшов на перше місце у групі з 3 очками, а "Металіст" і Bayer ділять друге і третє місця з одним набраним пунктом у кожного клубу.

Справжні футбольні пристрасті розгорілися учора на стадіоні в Дніпропетровську, де місцевий футбольний клуб "Дніпро" впевнено обіграв голландський PSV.

Рахунок матчу відкрив бразильський нападник "Дніпра" Матеус на 50 хвилині матчу. Через 8 хвилин нідерландська команда реалізувала гол, щоправда у власні ворота. Захисник PSV Хатчинсон необережно відправив м’яч у ворота свого клубу.

Таким чином, рахунок зустрічі "Дніпро" - PSV – 2:0.

У ще одному матчі групи F італійський Napoli обіграв шведський AIK з рахунком 4:0. У результаті, "Дніпро" і Napoli стали лідерами своєї групи.

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер