Ліга Європи: дубль Торреса забезпечує перемогу "Челсі"

Ліга Європи: дубль Торреса забезпечує перемогу
Фернандо Торрес. Фото: soccerball365.com.
В 1/4 фіналу Ліги Європи лондонський "Челсі" перемагає казанський "Рубін", "Бенфіка" долає "Ньюкасл", "Фенербахче" здобуває суху перемогу над "Лаціо", а "Тотенхем" і "Базель" розійшлися з нічиєю.

Блискуча перемога "Челсі" на рідному полі у Лондоні залишає мало шансів для російського клубу пройти у наступний етап фіналу Ліги Європи. Більш, ніж перемога, шанувальників "Челсі" потішив дубль нападника Фернандо Торреса, який останнім часом не тішив результативністю.

"Ель Ніньйо" зумів вивести свою команду вперед вже на 16 хвилині матчу. Ще у першому таймі відзначився Віктор Мозес, а також "Рубіну" вдалося реалізувати пенальті. Однак другий гол Торреса на 70 хвилині майже не залишив суперникам шансів на перемогу.

"Челсі" - "Рубін" 3:1

Голи: Торрес, 16, 70, Мозес, 32 - Натхо, 41 (з пенальті)

"Челсі": Чех, Террі, Аспілікуета, Бертранд, Луїс, Бенаюн (Марін, 82), Рамірес, Лемпард, Мата (Оскар, 78), Мозес (Азар, 65), Торрес

"Рубін": Рижиков, Калешин, Кузьмін (Касаєв, 82), Ансальді, Навас, Шаронов, Єременко, Орбаіс, Караденіз, Натхо, Дядюн (Рондон, 46)

Англійські гості стартували із переваги - вже на 12 хвилині "Ньюкасл" забиває гол у ворота "Бенфіки". Однак вести на полі португальців англійці змогли недовго. Уже на 25 хвилині матчу нападник "Бенфіки" Родріго забиває і зрівнює рахунок.

Другий тайм повністю вирішив долю матчу, майже не залишаючи можливостей для англійського клубу вирватися до півфіналу Ліги Європи.

"Бенфіка" - "Ньюкасл" 3:1

Голи: Родріго, 25, Ліма, 65, Кардосо, 71 (з пенальті) - Сіссе, 12

"Бенфіка": Артур - Мельгарехо, Гарай, Луїзао, Андре Алмейда - Андре Гомеш (Енцо Перес, 62), Матіч, Джон - Родріго (Ліма, 61), Кардосо (Максі Перейра, 77), Гайтан

"Ньюкасл": Крул - Сімпсон (Гослінг, 83), Тейлор, Янга-Мбіва, Сантон - Перч (Аніта, 62), Кабайе - Гутьєррес, Сіссоко, Марва (Амеобі, 81) - Сіссе.

Турецькому клубу вдалося не стільки переграти італійських гостів, скільки скористатися їх помилками. Майже на початку другого тайму півзахисник "Лаціо" Оназі здійснює небезпечний підкат, за що отримує другу жовту картку і покидає поле.

Переграти італійців, які залишилися у меншості, господарям поля вдалося всуху - 2:0.

"Фенербахче" - "Лаціо" 2:0

Голи: Вебо, 78 (з пенальті), Куйт, 90

"Фенербахче": Волкан, Гонул, Йобо, Коркмаз, Циглер, Крістіан (Учан, 75), Мехмет Топал (Еркін, 71), Мейрелеш, Куйт, Вебо, Соу (Мехмет Топуз, 86)

"Лаціо": Маркетті, Гонсалес, Цана, Сіані, Раду, ОНАЗ, Кандрева, Ернанес (Маурі, 87), Едерсон (Ледесма, 63), Луліч, Козак (Клозе, 72)

Швейцарці відразу здивували господарів поля великим натиском, що змусило "Тоттенхем" кілька разів серйозно помилитися. Як результат, "Базель" йшов на перерву із перевагою - 1:2.

Однак у другому таймі англійцям таки вдалося зрівняти, що звісно ж підсилило інтригу матчу-відповіді.

"Тоттенхем" - "Базель" 2:2

Голи: Адебайор, 40, Сігурдссон, 58 - Штокер, 30, Ф.Фрай, 34

"Тоттенхем": Фрідель, Вертонген, Галлас, Нотон, Ассу-Екотто (Доусон, 57), Паркер, Дембеле, Холтбі (Демпсі, 63), Леннон (Сігурдссон, 24), Бейл, Адебайор

"Базель": Зоммер, Драгович, Шер, Возер, Штайнхофер, Дие (Кабраль, 66), Ельнені, Ф.Фрай, Сала (Д.Деген, 84), Штокер, Штреллер (ЗУА, 72)

Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер