Ліга Європи: "Металіст" і "Дніпро" здобувають перемогу

Ліга Європи:
Українські клуби, що змагаються за головну нагороду Ліги Європи, вибороли перемогу у черговому етапі групового етапу чемпіонату. "Металіст" перемагає норвезький "Русенборг", а "Дніпро" - італійський "Наполі".

Перший тайм на засніженому норвезькому полі обидві команди не здійснювали рішучих атаках, лиш час від часу створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. Тому на перерву команди пішли з нульовим результатом на табло.

Проте вже на початку другого тайму, на 46 хвилині "Русенборг" забиває "Металісту". Оборона харків'ян провалися, в результаті чого Чібуйке дістався штрафного гостей і подав м'яч вільному Елюнуссі, який і зреалізував гол.

Зрівняти рахунок команді Мирона Маркевича вдалося аж на 80 хвилині. Тайсон перевів м'яч на правий фланг на Вільягру, який прострілив у район воротарського майданчика, де опинився Марлос і переправив м'яч у ворота!

Завершити зустріч перемогою харків'янам допомагає вдало зреалізований штрафний Клейтоном Шав'єром! На 89 хвилині матчу бразилець блискуче виконав прямий удар із 30 метрів – 1:2 – "Металіст" забирає додому переможні 3 очки.

Тим часом на полі у Дніпропетровську за переможні бали боролася інша українська команда-учасниця Ліги Європи. Характер господарі поля показали вже на другій хвилині матчі, коли півзахисник Артем Федецький забиває у ворота "Наполі" гол.

Перед свистком на перерву "Дніпру" вдається реалізувати ще один гол. Селезньов скинув м'яч на лінію воротарського майданчика, Розаті не встиг зіграти на виході, Матеус випередив Гамберіні і головою перекинув мяч через голкіпера. На 42 хвилині рахунок стає 2:0.

Усередині другого тайму господарі знову забивають у ворота італійців. Цього разу героєм епізоду став Жуліано - 3:0.

На 75 хвилині "Наполі" отримує шанс реалізувати пенальті. Голкіпер "Дніпра" Лаштувка не вгадав напрямку мяча від Кавані, і "Наполі" вдається отримати сатисфакцію у цій зустрічі принаймні з цього скромного голу.
3:1 – дніпряни чудово виступають вдома, заслужено отримавши 3 очки за перемогу.

Таким чином "Дніпро" стає лідером групи F з активом у 9 очок, а "Металіст" займає другу позицію у групі К з активом у 7 очок.

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер