Луганська "Зоря" вибула з боротьби у Лізі Європи, - відео

Луганська
Луганська "Зоря" в повторному матчі раунду плей-офф Ліги Європи поступилася у Варшаві польській "Легії" 2:3 та припинила виступи у єврокубках

За сумою двох матчів "Зоря" поступилася з рахунком 2:4, і таким чином вибула з числа учасників єврокубкового змагання.

Після домашньої поразки в першому матчі з рахунком 0:1 луганчанам необхідно було будь-що вигравати у повторному матчі. Причому, з будь-яким рахунком. Але, господарі поля мали перевагу в рахунку протягом більшої частини матчу.

Вже на 16-й хвилині Томас Бжискі відкрив рахунок, на що луганчани відповіли лише наприкінці тайму. На 39-й хвилині Дмитро Хомченовський красивим ударом зі штрафного через "стінку" перекинув м'яч у ближній кут - 1:1.

Після перерви, на 62-й хвилині поляки знову вийшли вперед. Після передачі Олександра Прийовича в бік воріт Міхал Кухарчик пробив і Гільєрме Маркес п'ятою підправив м'яч у ворота в протихід Микиті Шевченку. Втім, лише за 4 хвилини, на 66-й, Руслан Малиновський ще одним красивим ударом зі штрафного через "стінку" відправив м'яч у сітку - 2:2.

Тим не менш, забити переможний гол луганчанам не вдалося. Більше того, в доданий арбітром час, на 95-й хвилині, Ондрей Дуда реалізував пенальті і дозволив своїй команді здолати "Зорю" вдруге поспіль - 3:2.

Таким чином, "Легія" виграла по сумі двох матчів і вийшла в основний турнір змагань.

Додамо, що сьогодні відбудеться жеребкування групового раунду другого за значимістю єврокубку, в якому візьме участь єдиний український клуб - дніпропетровський "Дніпро".

Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute