Полтавська "Ворскла" вилетіла з Ліги Європи

Полтавська
Полтавська "Ворскла" вилетіла з Ліги Європи після того, як програла матч 3-го кваліфікаційного раунду турніру хорватській "Локомотіві" з рахунком 2:3.

Перший м'яч "Ворскла" пропустила вже на першій хвилині гри, коли Петер Бочкай з лівого флангу увірвався в штрафний майданчик господарів і вразив дальній кут воріт Богдана Шуста.

Наприкінці тайму полтавчани могли відігратися, але Дмитро Хльобас не реалізував пенальті.

Результат зустрічі і протистояння визначився в дебюті другої половини гри. Спочатку "Ворскла" зрівняла рахунок - після прострілу Кобахідзе хорватський півзахисник Діно Періч зрізав м'яч у свої ворота. Проте вже через чотири хвилини Іван Фіоліч красивим ударом з-за меж штрафного майданчику відправив м'яч точно в кут воріт господарів.

Після цього "Ворсклі" знову потрібно було забивати двічі, що в умовах дефіциту гольових моментів виглядало дуже складно. На 65-й хвилині ситуація господарів погіршилася ще сильніше. Все той же Періч зробив подачу зі штрафного, і м'яч, не зачепивши нікого з футболістів, знову залетів у сітку воріт Шуста - 1:3.

У час, що залишився, "Ворскла" лише скоротили відставання у рахунку - голом відзначився Володимир Чеснаков.

Нагадаємо, напередодні швейцарський "Янг Бойз" сенсаційно вибив донецький "Шахтар" з Ліги чемпіонів.

Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер