ПСЖ розгромив Шахтар у матчі Ліги чемпіонів

Донецький "Шахтар" програв французькому ПСЖ у домашньому матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів

У Львові завершився матч 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому донецький "Шахтар" приймав французький "Парі-Сен-Жермен" і програв з рахунком 0:3.

Доля матчу була вирішена ще в самому початку першого тайму.

Парижани досить пасивно почали гру, але в першій же своїй атаці, вже на 7-й хвилині забили гол. Орь`є замкнув передачу партнера з флангу ударом головою у кут воріт.

А в середині тайму, на 23-й хвилині, Давід Луїс в такій самій ситуації переправив м'яч у ворота гірників коліном.

Нарешті, в кінцівці гри, в доданий арбітром час, на 92-й хвилині гол забив Златан Ібрагімович, який вперше відзначився в нинішньому сезоні Ліги чемпіонів.

Ювентус - Севілья - 2:0

Як повідомляв iPress.ua, напередодні київське "Динамо" здобуло першу перемогу в Лізі чемпіонів. Кияни грали на виїзді з "Маккабі".

Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс