"Шахтар" і "Боруссія" розійшлися по-дружньому - 2:2

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів донецький "Шахтар" і дортмундтська "Боруссія" розійшлися з нічиєю. Зустріч чинного чемпіона Німеччини і чинного чемпіона України була напруженою і багатою на моменти: суперник одразу реагував на забитий гол, і так двічі - 2:2.

Уже з перших хвилин матчу гравці та уболівальники готувалися до напруженої боротьби. Однак станом на 20 хвилину команди відзначилися лише декілька моментами біля воріт одне одного. Непоганий шанс отримав півзахисник німецького клубу Марко Ройс, пробиваючи штрафний, але удар виявився не сильним і Андрій П'ятов з легкістю зловив м'яч.

Шанс у донеччан з'явився після фолу захисника "Боруссії" Сантани проти Луіса Адріано. Автором епізоду став Даріо Срна. На 31 хвилині матчу капітан гірників зі штрафного виконав блискучий удар, на який голкіпер "Боруссії" не зумів відреагувати точно - 1:0.

"Шахтар" отримав відповідь на забитий гол доволі швидко.

Уже за 10 хвилин у воротах гірників розписався нападник Роберт Левандовські, а "Шахтар" пропустив несподіваний і дещо безглуздий м'яч. Півзахисник "Боруссії" Маріо Гьотце прострілив справа, Чигринський начебто вибив, але на того ж Гьотце. Друга спроба Маріо виявилася більш вдалою. Чигринський і Фернандіньо перешкодили один одному, і в підсумку м'яч опинився у Левандовскі, який дуже холоднокровно розпорядився ситуацією, пробивши точно в кут воріт П'ятова - 1:1.

На перерву команди розійшлися з нічиєю.

На початку другої половини зустрічі, здебільшого, атакували гості. У дортмундтців з'явився шанс під час кутового з подачі Шмельцера, однак атака закінчилася нічим.

Додати у рахунок матчу вдалося півзахиснику "Шахтаря" Дугласу Кості, який з 14 метрів пробив неймовірний удар. Таким чином на 69 хвилині зустрічі рахунок стає 2:1.

"Боруссія" додала в атаці, небезпечно пробивав Левандовські, однак м'яч не потрапив у сітку воріт.

На 87 хвилині матчу після подачі з кутового захиснику "Боруссії" Матсу Хуммельсу вдається пробити головою і зрівняти рахунок - 2:2.

Результати інших матчів 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів

Тим часом на "Сантьягу Барнабео" тривав поєдинок справжніх титанів світового футболу - "Реал Мадрид" та "Манчестер Юнайтед", який теж завершився нічиєю.

"Реал Мадрид" - "Манчестер Юнайтед": 1:1 (Уелбек,20; Роналду,30)

Нагадаємо, днем раніше "Ювентус" розгромив шотландський "Селтік", а ПСЖ мінімально переміг у поєдинку з "Валенсією".

"Селтік" - "Ювентус": 0:3 (Матрі,4, Маркізіо,77, Вучініч,87)

"Валенсія" - ПСЖ: 1:2 (Лавессі,10, Пасторе,43; Рамі,90)

Боротьба з ППО супротивника  по-українськи. Українці ефективно знищують російську ППО вздовж лінії фронту – Том Купер
Боротьба з ППО супротивника по-українськи. Українці ефективно знищують російську ППО вздовж лінії фронту – Том Купер
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер