"Шахтар" переміг "Олександрію" та вийшов до фіналу Кубку України

Донецький "Шахтар" у повторному півфінальному матчі Кубку України виграв у Львові в "Олександрії" – 2:0 – та став другим фіналістом турніру

У Львові завершився матч Кубка України з футболу, в якому донецький "Шахтар" приймав "Олександрію" і виграв з рахунком 2:0.

З урахуванням результату першої гри (1:1), гірники вийшли у фінал турніру.

Номінальні господарі поля "Арени Львів" потужно розпочали матч і відкрили рахунок вже на 15-й хвилині. Як потім виявилося, цей епізод став вирішальним у всьому двоматчевому протистоянні. Даріо Срна зі штрафного навісив точно на голову Максимові Малишеву, який відправив м'яч під поперечину - 1:0.

Надалі гірники мали набагато більше шансів збільшити свою перевагу, ніж "Олександрія" зрівняти рахунок, але змінити рахунок жодній команді не вдавалося до останніх хвилин матчу. Лише в доданий арбітром час, на 92-й хвилині, Веллінгтон Нем забив другий гол скориставшись грубою помилкою захисника і вийшовши один на один з... порожніми воротами суперника.

Нагадаємо, раніше першим фіналістом Кубку України стала "Зоря", яка перемогла "Дніпро".

Фінальний матч турніру відбудеться 21травня у Львові.

Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер