"Шахтар" вп'яте поспіль вдома розгромив "Динамо"

Центральним матчем четвертого туру Прем'єр-ліги стало українське "класико" "Шахтар"-"Динамо", в якому донеччани здобули впевнену перемогу над підопічними Олега Блохіна.

Донецький "Шахтар" з рахунком 3:1 обіграв "Динамо" (Київ) у матчі 4-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги. Матч відбувався у неділю, 4 серпня, в Донецьку на "Донбас Арені", повідомляє НБН.

Рахунок у матчі був відкритий вже на другій хвилині. Даріо Срна пробив штрафний удар і відправив м'яч у нижній кут воріт Коваля. Голкіпер "Динамо" нічого не впорався з ударом капітана донеччан.

Однак кияни відігралися дуже швидко. На 8-й хвилині Беланда отримав м'яч від Ярмоленка в районі одинадцятиметрової позначки і відправив його у верхній кут - 1:1. Зазначимо, що це був перший гол Беланди у складі "Динамо".

Перша половина гри закінчилась з нічийним результатом. Однак на початку другого періоду, на 52-й хвилині, "Шахтар" знову вийшов вперед. Срна з центральної лінії віддав довгу передачу в штрафний, Тайсон головою скинув на п'ятачок воротарського, а Едуардо, який з'явився на полі після перерви, випередив Селіна і відправив м'яч у кут воріт - 2:1. А завершив розгром на 84-й хвилині Тейшейра. На контратаці він вийшов один на один з Ковалем і відправив м'яч у дальній кут.

Відзначимо, що "Динамо" програвало в Донецьку шість років поспіль у всіх турнірах. Останній раз уникнути поразки кияни зуміли ще в липні 2007 року (1:1), після чого програли дев'ять поєдинків із загальним рахунком 3:18.

За матеріалами: podrobnosti.ua

Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер