Шовковський потрапив до списку футболістів, які завоювали найбільше трофеїв

Голкіпер київського "Динамо" Олександр Шовковський потрапив до когорти європейських футболістів, які завоювали найбільшу кількість трофеїв за свою кар'єру.

За 22 роки, протягом яких Шовковський захищає кольори київського "Динамо", голкіпер виграв 23 трофеї (13 чемпіонств та 10 Кубків України), та має змогу покращити своє досягнення, продовжуючи кар'єру.

Таку ж кількість титулів (щоправда, більш цінних) завоював Андрес Іньєста, який у складі "Барселони" та збірної Іспанії чотири рази перемагав у Лізі чемпіонів, тричі ставав володарем Суперкубка УЄФА, тричі переможцем клубного чемпіонату світу, сім разів чемпіоном Іспанії, тричі володарем Кубка Іспанії, чемпіоном світу та двічі чемпіоном Європи, повідомляє 1927.kiev.ua.

Найбільшу ж кількість титулів має Раян Гіггз (25 трофеїв). Колишній гравець, а нині - асистент тренера "Манчестер Юнайтед" здобув дві перемоги в Лізі Чемпіонів, один Суперкубок УЄФА, один Міжконтинентальний Кубок, одну перемога на клубному чемпіонаті світу, 13 чемпіонських титулів в Англії, чотири Кубки Англії та три Кубки Ліги.

Слідом за Гіггзом йде Кенні Далгліш, який виграв 24 трофеї, граючи за "Селтік" та "Ліверпуль".

До списку найуспішніших футболістів потрапив і нинішній наставник Олександра Шовковського - Сергій Ребров, на рахунку якого 19 титулів. У складі "Динамо" Ребров виграв дев'ять чемпіонств України та сім Кубків України, став чемпіоном Туреччини з "Фенербахче", а також двічі ставав чемпіоном Росії з "Рубіном".

Нагадаємо, що ветеран "Динамо" та колишній голкіпер збірної України з футболу Олександр Шовковський вирішив продовжити контракт з київським клубом.

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер