Стаховський та Марченко покинули Вімблдон

Сергій Стаховський. Фото: btu.org.ua
Відразу два українські тенісисти покинули турнір Великого шолому - Вімблдон, який відбувається в Лондоні.

Сергій Стаховський зумів тільки нав'язати боротьбу дев'ятому номеру світового рейтингу японцю Кею Нісікорі - 2:3 - 4:6, 7:6(7), 1:6, 6:7(6).

Перші два сети пройшли у впертій боротьбі - спочатку вперед вийшов Нісікорі, після чого Стаховський зрівняв рахунок. У третій партії Сергій виступив вкрай невдало і зумів взяти лише один гейм. Четвертий сет виявився вирішальним і переможним для японця, який вирвав перемогу на тай-брейку. Тенісисти провели на корті 3 години і 15 хвилин.

Інший українець - Ілля Марченко також не зміг вийти до другого кола турніру Вімблдону, програвши в п'ятисетовому протистоянні Іржі Весели - 2:3 - 1:6, 6:4, 6:4, 5:7, 1:6

Відзначимо, що у вирішальній партії за рахунку 1:2 і 40:40 на своїй подачі Марченко підвернув ногу і попросив допомогу фізіотерапевта. Після повернення на корт українець не виграв жодного гейму.

Матч тривав 3 години 23 хвилини. Марченко записав на свій рахунок 5 ейсів і допустив стільки ж подвійних помилок, реалізувавши 8 з 11-ти брейк-поінтів. У Веселі 20 ейсів, 6 подвійних і 4 виграних гейму на прийомі.

Відтак, українських представників сильної статі на Вімблдоні не залишилося, адже раніше Олександр Долгополов програв фавориту змагань - Роджеру Федереру.

Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute