Суд над Тимошенко у газовій справі перенесли на півтора місяця

Юлія Тимошенко. Фото: tymoshenko.ua
У судовому засіданні у справі про фінансові зловживання корпорації "Єдині енергетичні системи України" оголошена перерва до 16 серпня, 15:00.

Про це йдеться в постанові, яку оголосив суддя Київського районного суду Харкова Костянтин Садовський.

"Суд ухвалив вважати неможливим розгляд справи за відсутності підсудної Юлії Тимошенко та її захисника Тимошенко Євгенії. У судовому засіданні оголошена перерва до 16 серпня, 15:00", - наголосив суддя.

Прихильники Тимошенко, які були присутні в залі суду, зустріли рішення суду вигуками "Ганьба!" і "Юлі - волю!"

Вони також проводили криками "Ганьба!" державних обвинувачів.

Нагадаємо, що раніше Міноборони РФ звернулося в Госпсуд Києва з позовом про виплату урядом України 3,239 млрд грн у справі корпорації ЄЕСУ.

Представники Кабінету міністрів на засіданні суду вказували на закінчення терміну позовної давності, а також стверджували, що ніяких держгарантій за зобов'язаннями ЄЕСУ не було.

19 вересня цього року Госпсуд Києва частково задовольнив позов Міноборони РФ по боргу ЄЕСУ та зобов'язав Україну виплатити російській стороні 3 млрд 113 млн 53 тис 506 грн.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив лідера опозиції до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією у 2009 році.

Тимошенко відбуває покарання у Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року. 9 травня 2012 року Тимошенко перевели з колонії у Центральну клінічну лікарню № 5 (Харків).

Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist