Україна перемогла Грузію у товариському матчі

В Австрії збірна України провела товариський матч проти Грузії і перемогла з рахунком 2: 1.

Про це повідомляє "Апостроф".

Команда Михайла Фоменка невдало зіграла перший тайм і не змогла завдати жодного удару в площину воріт суперника. А незабаром після перерви українці ледь не пропустили, коли Леван Кенія не зміг вийти один на один з Денисом Бойко.

Перший гол влетів у грузинські ворота на 57-й хвилині. Артем Кравець скористався неузгодженістю дій голкіпера і захисника і після того, як грузинський футболіст влучив у штангу власних воріт, першим встиг до м'яча і переправив його в сітку.

Через десять хвилин перевагу збірної України розвинув Євген Коноплянка, ефектним ударом замкнув фланговий навіс Миколи Морозюка.

Однак команда Грузії не здавалася і зуміла на 81-й хвилині скоротити відставання в рахунку. Навіс Левана Кенії в падінні головою замкнув Мате Вацадзе.

Наступний матч наша українська команда проведе 14 червня. У Львові в рамках відбіркового турніру чемпіонату Європи-2016 українська збірна зустрінеться з Люксембургом.

Як повідомляв iPress.ua, 6 червня київський футбольний клуб "Динамо" після серії пенальті отримав перемогу над донецькими "Шахтарем".

ЗСУ вдалося стабілізувати лінію фронту. Але росіяни продовжують атаки – Том Купер
Нова Холодна війна? Третя світова війна? Як нам орієнтуватися в цей час сум'яття? – Тімоті Ґартон Еш
Стратегія США потрібна зараз. Поки ще не пізно для України – Бен Годжес та Гаррі Каспаров
Нова пропагандистська війна. Автократії проти лібералізму та свободи. Частина 1 – Енн Епплбом
росіяни повільно просуваються на східному фронті. А на півдні несуть великі втрати – Дональд Гілл
Бо Захід не реагує. російська підривна діяльність шириться Європою та вказує на моделі майбутньої агресії – Кейр Джайлз