Україна розгромила збірну Польщі - 1:3

Збірна України радіє забитому голу. Фото: AFP
Українська збірна перемагає збірну Польщі у рамках шостого туру відбіркового етапу до Чемпіонату світу-2014. Підлеглим Михайла Фоменка вдалося забити три голи.

Збірна України відкрила рахунок вже на другій хвилині. Денис Гармаш відправив м'яч на правий фланг Андрію Ярмоленку, який пішов до центру і точно пробив у дальній кут воріт - 0:1.

Провівши одну непогану атаку, підлеглі Фоменка тут же організували другу, Роман Зозуля зачепився за м'яч і подав Олегу Гусєву, який зі штрафної точно забив у ближній кут - 0:2.

На 11 хвилині Левандовскі пробивав після фолу Степаненко після подачі штрафного від Майевскі, але форвард дортмундської Боруссії пробив точно в Пятова.

Польській команді вдалося поцілити у ворота українців вже на 17 хвилині. Лукаш Піщек в дотик забиває в кут воріт українського голкіпера - 1:2.

У першому таймі одразу три українських гравці встигли отримати попередження - Ротань, Гармаш і Степаненко, у поляків - Лукашик.

Неймовірна динаміка матчу не вщухала до кінця першого тайму. На 45 хвилиній матчу - прекрасний гол від Романа Зозулі, який у дотику в падінні пробиває у центр воріт - 1:3.

На 60 хвилині Фоменко вирішує підсилити гру Анатолієм Тимощуком, який замінив Степаненка.

Польська команда у другому таймі виглядала не так яскраво і багато помилялася в обороні, що дозволяло українцям все ближче підходити до воріт суперника.

Олег Гусєв мав принаймні три моменти, аби точно поцілити у ворота суперників, однак неточність пострілів не дозволила українському півзахиснику пробити у ворота польської збірної.

Нагадаємо, вже 26 березня збірна України прийматиме в Одесі команду з Молдови.

Вашингтон недбало ставиться до нацбезпеки. Чи дослухається Байден до своїх радників з оборони та нацбезпеки? – The Hill
Це дальність, дурню. Українські F-16 поки не зможуть протистояти російським Су-35 з ракетами Р-37. Частина 3 – Том Купер
Роль ризиків у війні. Захід повинен переконливо показати, що він не боїться конфронтації з росією – Фабіян Гоффманн
Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан