Українка вийшла у фінал чемпіонату світу з шахів
![Українка вийшла у фінал чемпіонату світу з шахів Українка вийшла у фінал чемпіонату світу з шахів](/media/gallery/full/m/u/muzychuk.jpg)
Матч завершився з рахунком 3,5:2,5 очка, повідомляє офіційний сайт змагань.
Суперниці зіграли дві партії внічию з класичним контролем часу, а в партіях у "швидкі шахи" спочатку обмінялися перемогами, а потім Музичук зіграла внічию чорними і зуміла виграти у Харик білими. Вирішальна партія завершилася на 56-му ході при явній перевазі українки.
У фіналі, який складатиметься з чотирьох партій з класичним контролем часу, Музичук зіграє з росіянкою Наталією Погоніною.