RSS
СПОРТ НОВИНИ

В останній день Олімпіади Україна отримала шосте золото

Теж завдяки боксу
У ваговій категорії до 60 кг боксер Василь Ломаченко у фінальних змаганнях ХХХ Олімпійських ігор виборов золоту медаль.
В останній день Олімпіади Україна отримала шосте золото Фото: prosport.tsn.ua

Василь Ломаченко переміг корейця Хан Сунчула з рахунком 19:9 у день завершення Олімпійських ігор.

Це вже друге олімпійське золото боксера, який був чемпіоном під час Ігор у Пекіні в 2008 році у ваговій категорії до 57 кг.

Завдяки перемозі українського боксера Україна піднялась на 13-те місце у загальнокомандному заліку і залишила позаду Казахстан завдяки великій кількості срібних медалей.

Нагадаємо, усього протягом Олімпіади-2012 в Лондоні українські спортсмени вибороди шість золотих, чотири срібних та дев'ять бронзових медалей.

Український боксер Олександр Усік також виборов золото у своїй ваговій категорії, а Денис Беринчик отримав срібну медаль. Окрім того, українські боксери мають дві бронзові олімпійські нагороди.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію