Євро-2016: Англія та Уельс вийшли у плей-офф

Згідно із результатами ігор групового етапу чемпіонату Європи з футболу групи B до плей-офф проходить Уельс та Англія.

У Тулузі збірна Уельсу розтрощила команду Росії з рахунком 3:0 і вийшла в плей-офф змагань.

Доля матчу була вирішена вже у першій половині першого тайму. На 11-й хвилині росіяни не змогли грамотно зіграти в обороні і помилилися при створенні положення "поза грою", втративши Аарона Ремсі, який перекинув м'яч через воротаря росіян Ігоря Акінфєєва - 1:0. А за 9 хвилин, на 20-й, вже Нейл Тейлор вийшов на ударну позицію і з другої спроби вразив ворота росіян.

А в середині тайму, на 67-й хвилині, Гаррет Бейл забив третій гол у ворота росіян.

У той же час гра Англія - Словаччина завершилась нічиєю.

Таким чином, Уельс набрав 6 очок і вийшов у плей-офф - 1/8 фіналу. Збірна Англії отримала 5 балів, а Словаччини - 4. Збірна Росії з 1 набраним очком залишилася на останньому місці.

Нагадаємо, що з групи А у плей-офф вийшли Швейцарія і Франція.

росія чинить культурний геноцид в Україні. Які справжні цілі Кремля – Джейд МакГлинн
США оголосили про новий пакет військової допомоги для України на $1 млрд
Роль російських аграрних олігархів у виробництві безпілотників. Розслідування ухилення від санкцій – Frontelligence Insight
росіяни прорвалися до Очеретиного. І намагаються закріпити успіх – Том Купер
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через "зраду" республіканців – Джулія Девіс
Європа, а не НАТО, має відправити війська в Україну. Чому не слід хвилюватися через ризики ескалації – Foreign Affairs
Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл