"Ювентус" і ПСЖ здобувають путівки в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів

"Ювентус". Фото: independent.com.mt
Італійський клуб "Ювентус" і французький клуб ПСЖ продовжують змагання у фінальній частині Ліги Чемпіонів. Під час вчорашніх домашніх матчів командам вдалося здобути результат, який забезпечив вихід до 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів.

Якщо у протистоянні італійського і шотландського чемпіонів мало хто вірив у перемогу "Селтіка", то у протиборстві ПСЖ і "Малаги" зберігалася хоч б певна інтрига. Тим більше, що на 55 хвилині матчу саме іспанським гостям вдалося відкрити рахунок матчу.

Однак гол Жонаса не забезпечив тривалої переваги іспанському клубу. Уже на 66 хвилині вдало пробиває Лавессі, зрівнюючи рахунок, - 1:1.

Перед Малагою стояло величезне завдання – забити принаймні два голи на "Парк де Франс", що забезпечило б іспанцям хоча б шанс на вихід в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів. Однак до кінця гри гостям так і не вдалося ще раз відзначитися біля воріт суперника.

ПСЖ - Валенсія 1:1

Голи: Лавессі, 66 - Жонас, 55

ПСЖ: Сірігу, Жалле (ван дер Віль, 27), Алекс, Тіаго Сілва, Максвелл, Мотта (Гамейро, 58), Матуіді, Шантом, Моура (Сахо, 83), Пасторе, Лавессі

Валенсія: Гуаіта, Барраган, Матьє, Руїс, Сіссоко, Пареха, Альбелда (Банега, 46), Фегулі (Пьятті, 64), Коста, Жонас (Вальдес, 76), Солдадо

Розгромна поразка - 0:3, якої шотландський клуб зазнав у домашньому матчі 1/8 Ліги Чемпіонів, майже не залишав шансів кельтам на продовження боротьби. А забити принаймні 4 голи на стадіоні "Ювентуса" – завдання із області фантастики.

Гості пропустили вже на 24 хвилині матчу з подачі нападника італійців Алешандро Матрі – 1:0. Однак гравці "Селтіка" не думали здаватися і намагалися створювати час від часу небезпечні моменти біля воріт Буффона.

У другому таймі знову забиває "Ювентус" – на 65 хвилині відзначається Квальярелла. Перевага у 5 голів дещо розслабила господарів, і під кінець матчу перевагою над м’ячем володіли більше гості. Однак "Селтіку" так і не вдалося пробити оборону італійського клубу. Із сухим програшем чинний чемпіон Шотландії змушений покинути Лігу Чемпіонів на цьому етапі.

Ювентус - Селтік 2:0

Голи: Матрі, 24, Квальярелла, 65

Ювентус: Буффон - Барцальї, Марроне, Бонуччі - Відаль (Ісла, 67), Пірло (Джаккеріні, 69), Погба - Падоін, Пелуза (Асамоа, 59) - Квальярелла, Матрі

Селтік: Форстер - Метьюс (Форрест, 52), Вілсон, Ваньяма (Емброуз, 46), Ізагірре - Каялі, Ледлі, Малгрю - Коммонс (Нуіуі, 73), Хупер, Самарас.

Кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс