Збірна України програла Мальті

В австрійському Граці національна збірна України з футболу провела спаринг проти команди Мальти, який став генеральною репетицією перед найважливішим поєдинком кваліфікації чемпіонату світу-2018 проти Фінляндії.

Українці вийшли на поєдинок у такому складі: Пятов – Морозюк, Кучер (к), Ракицький, Матвієнко – Сидорчук, Степаненко – Ярмоленко, Малиновський, Коваленко – Селезньов. Вже на 14-й хвилині українці пропустили гол: після розіграшу кутового відзначився Мускат, скориставшись недопрацюванням центральних захисників "синьо-жовтих".

У перші 45 хвилин підопічні Андрія Шевченка так і не створили серйозних неприємностей для оборони Мальти, тоді як суперник, навпаки, міг забивати ще, а в одному з епізодів наприкінці тайму падіння нападника збірної Мальти в штрафному майданчику українців могло потягнути і на пенальті.

Команди пішли на перерву за рахунку 0:1.

У перерві наставник збірної України зробив відразу 10 (!) замін. З гравців, які виступали у першому таймі, на полі залишився тільки Андрій Пятов. На заміну вийшли Кривцов, Ордець, Шепелєв, Соболь, Бутко, Малишев, Шахов, Коноплянка, Циганков, Бєсєдін.

Команда України мала беззаперечну ігрову і територіальну перевагу, але втілити її в голи так і не змогла.

Мальтійці самовіддано зіграли в обороні і навіть провели кілька гострих контратак. Найреальніший момент для взяття воріт був у Шепелєва за кілька хвилин до фінального свистка.

Рахунок на табло не змінився - поразка України з рахунком 0:1. Збірна України вперше у своїй 25-річній історії програла команді-"карлику".

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер