Збірна України зазнала першої поразки у відборі на ЧС-2018

В рамках кваліфікації на чемпіонат світу 2018 року збірна України з рахунком 0:1 поступилася на виїзді Хорватії, що стало першою поразкою підопічних Андрія Шевченка у відборі на мундіаль.

Господарі з перших хвилин домінували на полі. Але першу гостроту біля обох воріт створили гості. Це Андрій Ярмоленко увірвався у штрафний майданчик з правого краю і прострілив у центр, але там першими на перехопленні опинилися хорвати.

"Шашкові" не забарилися з відповіддю і створили більш реальний шанс для голу на 11-й хвилині. Лука Модріч прострілив у воротарський, де центральні захисники української команди забули Ніколу Калініча, але той, дотягнувшись до м'яча, не потрапив у ствір. Через ще чотири оберти секундної стрілки свій момент змарнував Маріо Манджукіч. Півзахисник українців Віктор Коваленко втратив м'яч на своїй половині, а нападник Хорватії вийшов один на один з П'ятовим, але пробив у стійку.

Хоча слідом за цими епізодами підопічні Шевченка змогли вирівняти гру, м'яч побував у сітці саме їх рамки: Модріч віддав в центр на Ракітіча, той п'ятою продовжив далі на Калініча, екс-форвард Дніпра дотиком прийняв м'яч, а другим потужно послав його в ближню дев'ятку воріт Андрія П'ятова.

ЧИТАЙТЕ: Похід Шеви на Балкани: слов'янська битва України і Хорватії за лідерство у групі

У другому таймі господарі дозволили собі віддати ініціативу супернику, який намагався знайти шлях до воріт Хорватії. Найбільш підходящий момент для того, щоб зрівняти рахунок на 78-й хвилині змарнував Ярмоленко. Це Євген Коноплянка класно обвів стінку ударом зі штрафного, Субашич відбив сферу перед собою, але український нападник на добиванні пробив над поперечиною.

Наставник жовто-синіх Андрій Шевченко спробував підсилити атаку за рахунок виходу форварда Динамо Артема Бєсєдіна замість півзахисника Віктора Коваленка, хоча до цього змінив Артема Кравця на Євгена Селезньова, проте це не принесло збірній Україні дивідентів.

1:0 - Україна опускається на третє місце в групі I з вісьмома очками (стільки ж у команди Туреччини). На першій позиції з 13 балами Хорватія, друга з 20 пунктами - Ісландія.

США оголосили про новий пакет військової допомоги для України на $1 млрд
Роль російських аграрних олігархів у виробництві безпілотників. Розслідування ухилення від санкцій – Frontelligence Insight
росіяни прорвалися до Очеретиного. І намагаються закріпити успіх – Том Купер
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через "зраду" республіканців – Джулія Девіс
Європа, а не НАТО, має відправити війська в Україну. Чому не слід хвилюватися через ризики ескалації – Foreign Affairs
Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта