"Челсі" стає чемпіоном Ліги Європи

"Челсі" з кубком Ліги Європи. Фото: uefa.com
У фіналі цьогорічної Ліги Європи перемагає лондонська команда "Челсі", зумівши забити вирішальний гол на останній хвилині поєдинку з лісабонською "Бенфікою"

Хоча лісабонці володіли перевагою під час матчу, набагато більше часу провели в атаці, завдали набагато більше ударів по воротах, перемогу здобуває команда Рафаеля Бенітоса.

Перший тайм протистояння не відрізнявся гострими моментами. М'ячем більше володіли лісабонці, однак саме лондонці створили на 38 хвилині небезпечний момент біля воріт "Бенфіки". Ситуацію врятував голкіпер.

На початку другого тайму м'яч побував у воротах "Челсі" після удару Оскара Кардосо головою, але боковий суддя зумів розглянути мінімальний офсайд у парагвайського бомбардира.

"Челсі" одразу ж зумів заволодіти м'ячем. У два дотики м'яч дійшов до Фернандо Торреса, і іспанець втік від Луїзао, холоднокровно обіграв воротаря і закотив м'яч у порожні ворота - 0:1.

Гра рукою Аспілікуети забезпечила пенальті гравцям "Бенфіки". З ударом чудово справився Кардосо - 1:1.

"Амстердам Арена" уже чекала на екстратайми, однак суддя Бьорн Кейперс компенсував у другому таймі три хвилини. Коли пішла остання з них, "Челсі" заробив кутовий, який вирішив результат зустрічі.

М'яч довго летів у штрафну після несильної високої подачі, але гравці "Бенфіки" чомусь не скористалися цим часом і не прикрили Браніслава Івановича. Серб пробив головою м'яко, але точно - 1:2.

"Челсі" здобуває титул чемпіона Ліги Європи і отримує пряму путівку в Лігу чемпіонів.

Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер
Війна в Україні після російських виборів. Активізація чи затягування? – Мік Раян
Стратегічні повітряні удари можуть вирішити долю війни. За умов стабільності фронту на землі – Філліпс О'Брайен