"Динамо" програло "Бенфіці" у Лізі чемпіонів

На столичному НСК "Олімпійський" завершився матч 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому київське "Динамо" програло португальській "Бенфіці" з Лісабона.

Матч завершився з рахунком 0:2. Португальці активно почали матч, різко піднявши темп вже на перших хвилинах і швидко заробили пенальті.

Антунеш в штрафній "Динамо" зачепив Гуедеша і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Едуардо Сальвіо впевнено реалізував пенальті, розвівши м'яч та голкіпера по різним кутам. Надалі кияни мало в чому поступалися супернику, створили кілька непоганих моментів, але забити власний гол так і не зуміли. Другий гол португальці забили вже на початку другого тайму. На 55-й хвилині Франко Серві після свого ж удару підхопив м'яч у 11-метрової позначки і відправив його в дальній кут у протихід Рудько.

Кияни і в другому таймі створили ряд небезпечних моментів, але як тільки суперник прискорював темп, гра відразу ж змінювалася на користь "Бенфіки".

У паралельному матчі італійський "Наполі" програв на своєму полі турецькому "Бешикташу" з рахунком 2:3. Таким чином, кияни програли найважливіший домашній матч і з 1 очком залишилися аутсайдерами Групи В. У "Бенфіки" 4 бали, турецького "Бешикташа" - 5, італійського "Наполі" - 6.

Як повідомляв iPress.ua, 13 вересня "Динамо" програло перший матч групової стадії Ліги чемпіонів "Наполі".

28 вересня Київське "Динамо" зіграло внічию з "Бешикташем" у матчі Ліги чемпіонів

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер