Кубок України: "Шахтар" розгромив "Динамо"

Кубок України:
Учора в 1/16 фіналу Кубка України донецький "Шахтар" з упевненістю переміг київське "Динамо" з рахунком 4:0

Для багатьох шанувальників футболу справжньою несподіванкою став результат жеребкування 1/16 фіналу Кубка України, за яким на цьому етапі турніру повинні були зійтися у двобої дві сильніші команди Української прем’єр-ліги "Шахтар" і "Динамо".

Матчі між киянами та донеччанами давно перестали бути лише спортивними зустрічами. Вболівальники всієї України ось вже кілька сезонів напружено слідкують за протистоянням цих клубів.

От і вчора на "Донбас-Арені" фани мали змогу спостерігати справжнє українське дербі, адже після фінального свистка змагання за Кубок України змогла б продовжити лише одна команда.

У першому таймі учасникам зустрічі вдалося реалізувати три голи. Рахунок матчу відкрив бразильський нападник "Шахтаря" Луїс Адріано уже на 22 хвилині.

Проте рівно за 5 хвилин нігерійський захисник київського "Динамо" Тайво зрівняв рахунок.

Насолоджуватися нічиєю киянам довелося недовго. На 40 хвилині матчу другий гол у ворота Шовковського вдалося реалізувати півзахиснику "Шахтаря" Алексу Тейшейрі.

Після перерви динамівці намагалися зрівняти рахунок, однак слабко діяли на контратаках, і більше небезпечних моментів виникало саме біля їхніх воріт.

На 76 хвилині матчу, обігравши оборону "Динамо", півзахисник "Шахтаря" Фернандіньйо забиває третій гол у ворота столичних гостей.

Нападник донецького клубу Даріо Срна за 6 хвилин після третього голу блискавично реалізовує штрафний, і таким чином "Шахтар" здобуває перемогу з рахунком 4:1.

До слова, цей тиждень виявився вкрай невдалим для киян, адже вдруге поспіль "Динамо" завершує зустріч з результатом 4:1. Нагадаємо, що у вівторок з таким же рахунком кияни програли паризькому клубу "ПСЖ" у відбірковому етапі Ліги чемпіонів.

За результатами 1/16 фіналу Кубка України до наступного етапу змагань вийшли такі команди: "Шахтар", "Металіст", "Дінпро", "Іллічівець", "Ворскла", "Таврія", "Говерла", "Волинь", "Карпати", "Арсенал", "Чорноморець", "Севастополь", "Авангард", "Украгроком", а також свердловський "Шахтар" і тернопільська "Нива".

Жеребкування наступного етапу Кубка України відбудеться 26 вересня.