"Шахтар" у Лізі чемпіонів обіграв "Челсі" з рахунком 2:1

Донецький футбольний клуб "Шахтар" обіграв на своєму полі у матчі третього туру Ліги чемпіонів УЄФА команду-переможця турніру лондонський "Челсі". Рахунок матчу – 2:1.

Розпочав матч гол у ворота "Челсі". Луїс Адріано отримав м'яч у штрафному, пройшов уздовж лінії і пробив, влучивши  у захисника, після чого м'яч відскочив до самотнього Тейшейра. Він з правого краю воротарського пробив повз Чеха. Після цього лондонці почали атакувати ворота П’ятова, але безрезультативно.

З боку "Шахтаря" перспективними були удари Торреса, Азара, Мхітаряна, Ракицького і Фернандіньо.

Протистояти атакам "гірників" гравцям "Челсі" було складно, тому що вже на початку матчу травму отримав їх лідер Френк Лемпард.

Другий тайм, як і перший, розпочався голом донеччан, який їм допомогли забити англійці. Підхопивший м'яч Адріано добіг з ним до штрафного і віддав праворуч на Фернандіньо, який точним ударом у дальній кут забив гол.

Під кінець матчу вдалося забити і "Челсі". Іванович з м'ячем пробіг по правій бічній лінії штрафного і прострілив на Оскара. Той переправив м'яч у ворота.

Як повідомляв iPress.ua, у цьому матчі букмекерські контори ставили саме на перемогу "Шахтаря".

Зазначимо, що в іншому матчі цієї групи італійський "Ювентус" зіграв внічию 1:1 в Копенгагені з датським "Нордшелланд".

Відповідно до таких результатів, після трьох турів "Шахтар" набрав 7 очок і є лідером у групі Е, "Челсі" - 4 очки, у "Ювентуса" - 3 і у "Нордшелланд" - 1 бал.

Роль російських аграрних олігархів у виробництві безпілотників. Розслідування ухилення від санкцій – Frontelligence Insight
росіяни прорвалися до Очеретиного. І намагаються закріпити успіх – Том Купер
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через "зраду" республіканців – Джулія Девіс
Європа, а не НАТО, має відправити війська в Україну. Чому не слід хвилюватися через ризики ескалації – Foreign Affairs
Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом