Збірна Англії обіграла Данію та виходить у фінал Євро-2020

Гравці збірної Англії святкують перемогу на півфінальному матчі Євро-2020 проти Данії, 7 липня 2021 року Фото: AP Photo/Carl Recine, Pool
Збірна Англії перемогла Данію у другому півфінальному матчі Євро-2020 на лондонському стадіоні "Вемблі".

Так, на 30-тій хвилині Міккель Дамсгор з данської збірної забив гол у ворота Англії, повідомляє "Громадське".

Та вже за 9 хвилин рахунок зрівнявся: Сімон К'єр зрізав гол у власні ворота під час боротьби з Рахімом Стерлінгом.

Другий тайм відзначився боротьбою команд, однак не голами. Після закінчення основного та додаткового часу з рахунком 1:1 почався додатковий третій тайм.

Вже на 104-тій хвилині Гаррі Кейн від збірної Англії забив у ворота противника та цим встановив остаточний рахунок матчу - у другому екстратаймі рахунок не змінився.

Тепер збірні Італії та Англії зустрінуться у фіналі Євро-2020 на лондонському стадіоні "Вемблі" вже 11 липня.

Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер