Ліга Європи: "Металіст" залишає групу

Ліга Європи:
У 4 турі групового етапу Ліги Європи харківський "Металіст" впевнено перемагає норвезький "Русенборг", а дніпропетровський "Дніпро" поступається італійському "Наполі"

Господарям поля вдалося відкрити рахунок матчу вже на 3 хвилині. Фантастичний гол реалізовує Тайсон. Гравець пробив у дотик із гострого кута, відправивши м'яч у дальню частину воріт - 1:0.

Зрівняти рахунок гості поєдинку змогли аж перед свистком на перерву. Оборона "Металіста" дещо послабила позиції, і півзахиснику "Русенборга" Боржеку Дочкалу вдалося забити м’яч на 42 хвилині – 1:1.

Усередині другого тайму "Металісту" знову вдається вирватися вперед. Шав'єр, опинившись перед воротами суперника, після відмінного пасу Тайсона відправляє м'яч у сітку - 2:1.

Гості у принципі ще мали час відігратися, але просто перед фінальним свистком красиву крапку у цьому матчі поставив півзахисник "Металіста" Торрес, який пробив потужний удар в дотик із 18 метрів - 3:1.

"Металіст" забезпечує собі вихід із групового етапу турніру. Також групу К покидає німецький "Баєр".

Тим часом у Неаполі дніпропетровський "Дніпро" боровся за перемогу з місцевим клубом, вірніше, з його форвардом Едінсоном Кавані, який був автором усіх реалізованих голів "Наполі" у ворота дніпрян.

Нападник відкриває рахунок вже на 7 хвилині матчу. Голкіпер дніпрян не мав шансів – 1:1.

На 33 хвилині матчу рахунок зрівнює захисник "Дніпра" Артем Федецький – 1:1.

Після перерви гостям поєдинку вдається тримати нічию, а на 53 хвилині навіть вийти вперед. Нападник "Дніпра" Роман Зозуля пробив з лінії штрафної у дальній кут – 1:2.

Проте радість дніпрян тривала недовго. На 77 хвилині Кавані зрівнює рахунок, а за 10 хвилин виводить свою команду вперед – 3:2.

Проте нападнику у цьому матчі було мало реалізованого хет-трику, і вже у доданий час Кавані розстрілює ворота "Дніпра" четвертим голом – 4:2.

Програш у Неаполі не вплинув на позиції "Дніпра" у турнірній таблиці – дніпряни продовжують займати перше місце. Однак відрив між українською командою та іншими гравцями групи дещо скоротився. Команда проведе ще два матчі з "ПСВ" із Нідерландів та "АІК" зі Швеції.

Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер