Суркіс видав Блохіну кредит довіри

Ігор Суркіс. Фото: sport-xl.net
Поразка від донецького "Шахтаря" не вплинула на тренерські позиції Олега Блохіна в київському "Динамо".

Про це заявив президент "Динамо" Ігор Суркіс в інтерв'ю прес-службі клубу.

"Я дуже вірю в Блохіна. Вірю в те, що у Олега Володимировича все вийде. Тренерської катавасії більше не допущу. Якщо в зимове міжсезоння нам треба буде посилитися, ми зробимо це. Зроблю все для того, щоб ми рухалися уперед", - наголосив Суркіс.

Нагадаємо, центральним матчем четвертого туру Прем'єр-ліги стало українське "класико" "Шахтар"-"Динамо", в якому донеччани здобули впевнену перемогу над підопічними Олега Блохіна.

Донецький "Шахтар" з рахунком 3:1 обіграв "Динамо" (Київ).

Рахунок у матчі був відкритий вже на другій хвилині. Даріо Срна пробив штрафний удар і відправив м'яч у нижній кут воріт Коваля. Голкіпер "Динамо" нічого не впорався з ударом капітана донеччан.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО: Фанати "Шахтаря" під час футбольного батлу на "Донбас-арені" закликали "давити хохлів"

Однак кияни відігралися дуже швидко. На 8-й хвилині Беланда отримав м'яч від Ярмоленка в районі одинадцятиметрової позначки і відправив його у верхній кут - 1:1. Зазначимо, що це був перший гол Беланди у складі "Динамо".

Перша половина гри закінчилась з нічийним результатом. Однак на початку другого періоду, на 52-й хвилині, "Шахтар" знову вийшов вперед. Срна з центральної лінії віддав довгу передачу в штрафний, Тайсон головою скинув на п'ятачок воротарського, а Едуардо, який з'явився на полі після перерви, випередив Селіна і відправив м'яч у кут воріт - 2:1. А завершив розгром на 84-й хвилині Тейшейра. На контратаці він вийшов один на один з Ковалем і відправив м'яч у дальній кут.

Зазначимо, що "Динамо" програвало в Донецьку шість років поспіль у всіх турнірах. Останній раз уникнути поразки кияни зуміли ще в липні 2007 року (1:1), після чого програли дев'ять поєдинків із загальним рахунком 3:18.

Роль ризиків у війні. Захід повинен переконливо показати, що він не боїться конфронтації з росією – Фабіян Гоффманн
Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас