Фанати "Шахтаря" під час футбольного батлу на "Донбас-арені" закликали "давити хохлів"

Фанати
print screen
Вчора, 4 серпня, під час матчу "Шахтар" - "Динамо" фанати гірників на "Донбас Арені" палили шарфи з символікою столичного клубу і вигукували: "Дави хохлів!"

"Хохли" - це прізвисько футболістів клубу "Динамо" і його фанатів, пишуть "Новини Донбасу".

Нагадаємо, центральним матчем четвертого туру Прем'єр-ліги стало українське "класико" "Шахтар"-"Динамо", в якому донеччани здобули впевнену перемогу над підопічними Олега Блохіна.

Донецький "Шахтар" з рахунком 3:1 обіграв "Динамо" (Київ).

Рахунок у матчі був відкритий вже на другій хвилині. Даріо Срна пробив штрафний удар і відправив м'яч у нижній кут воріт Коваля. Голкіпер "Динамо" нічого не впорався з ударом капітана донеччан.

Однак кияни відігралися дуже швидко. На 8-й хвилині Беланда отримав м'яч від Ярмоленка в районі одинадцятиметрової позначки і відправив його у верхній кут - 1:1. Зазначимо, що це був перший гол Беланди у складі "Динамо".

Перша половина гри закінчилась з нічийним результатом. Однак на початку другого періоду, на 52-й хвилині, "Шахтар" знову вийшов вперед. Срна з центральної лінії віддав довгу передачу в штрафний, Тайсон головою скинув на п'ятачок воротарського, а Едуардо, який з'явився на полі після перерви, випередив Селіна і відправив м'яч у кут воріт - 2:1. А завершив розгром на 84-й хвилині Тейшейра. На контратаці він вийшов один на один з Ковалем і відправив м'яч у дальній кут.

Зазначимо, що "Динамо" програвало в Донецьку шість років поспіль у всіх турнірах. Останній раз уникнути поразки кияни зуміли ще в липні 2007 року (1:1), після чого програли дев'ять поєдинків із загальним рахунком 3:18.

путін, Кадиров і пекельна сірка. Чеченський та російський лідери пов'язані між собою життям і смертю – Едвард Лукас
Китай перетнув червону лінію Байдена щодо України. Чи будуть наслідки? – Мет Поттінгер
Тіньовий танкерний флот росії загрожує Швеції: екології та безпеці. Чи може завадити ЄС – Елізабет Бро
Американські GLSDB мають проблеми з від'єднанням прискорювача. Чому росіяни прорвалися на Покровсько-Авдіївському напрямку – Том Купер
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 2 – Лоуренс Фрідман
Україні не вистачає сил. Проте шанси росіян захопити Донбас близькі до нуля – Дональд Гілл
Том Купер рекомендує: російська ракетна кампанія проти України. Довоєнні запаси балістичних та крилатих ракет закінчилися – Адріан Фонтанелла
Перегони на полі бою. росіяни хочуть захопити більше території, поки не дійшла американська допомога – Філліпс О'Брайен