Збірна України програла Польщі так і не забивши жодного м'яча на Євро-2016

Збірна України програла свій третій матч на чемпіонаті Європи з футболу з рахунком 0:1.

У грі проти поляків українські футболісти більше володіли м'ячем і завдали більше ударів, але все одно не змогли забити хоча б гол.

На 54-й хвилині збірна України подарувала супернику необов'язковий кутовий, після якого відзначився Куба Блащиковські. Захист залишив без нагляду півзахисника, який виступає за "Фіорентину", і він з лівої поклав м'яч у дальню дев'ятку.

У збірної України найнебезпечніший момент був у першому таймі, коли Андрій Ярмоленко ( "Динамо") не забив при виході один на один з воротарем поляків Лукашем Фабьянскі ("Суонсі Сіті").

На матчі був присутній Президент України Петро Порошенко, який залишився розчарований результатом.

Паралельний матч між Північною Ірландією і Німеччиною завершився з аналогічним рахунком. Німці виграли завдяки голу Маріо Гомеса ("Бешикташ") на 30-й хвилині.

Таким чином, групу С виграла Німеччина із 7 очками. У Польщі стільки ж очок, але гірша різниця голів. Північна Ірландія стала третьою із трьома очками. Україна замикає таблицю з нулем очок і нулем забитих голів.

Нагадаємо, що як Німеччині, так і Північній Ірландії збірна України програла з рахунком 0:2.

Матч з Польщею став останнім для Михайла Фоменка в якості тренера збірної.

Збірна України вдруге грає в фінальному турнірі чемпіонату Європи. У 2012 році їй також не вдалося вийти з групи: після перемоги над Швецією пішли поразки від Франції та Англії. Тоді збірна забила два голи, обидва рази відзначився Андрій Шевченко.

росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер