Іспанська "Севілья" втретє поспіль виграла Лігу Європи

Іспанська
У фіналі Ліги Європи 2016 року "Ліверпуль" поступився команді українського півзахисника Євгена Коноплянки "Севільї" з рахунком 1:3.

Перший тайм пройшов з перевагою англійського клубу. Його супернику рідко вдавалося вийти на чужу половину поля, що змушувало найчастіше обороняти свої ворота.

На 35-й хвилині тиск Ліверпуля призвів до забитого м'яча. Коутіньо знайшов на куті штрафного Старріджа, який зовнішньою стороною стопи закрутив м'яч у дальній кут воріт Сорія. До перерви ще один гол провів Ловрен, але арбітр скасував його через офсайд друге взяття рамки Севільї.

У перерві іспанська команда зуміла прийти в себе і вже на першій хвилині відновила рівновагу. Маріано легко пройшов на фланзі Морено та Коутіньйо, увійшов у штрафну і прострілив вздовж воріт - Гамейро залишалося тільки підставити ногу.

Проведений гол додав Севільї впевненості у своїх силах, і вже на 64-й хвилині рахунок став 2:1 на її користь. Неспішну атаку накрутив фінтами Вітоло, пройшовши чотирьох суперників і вірвашись у штрафну, де Коке з правої ноги обвідним ударом послав м'яч у дальній кут воріт Ліверпуля.

Англійський колектив опинився в нокдауні, що допомогло супернику збільшити свою перевагу. М'яч прийшов до Коке після рикошету від двох гравців Ліверпуля, після чого той за правилами відправив снаряд у сітку чужих воріт.

У кінцівці матчу наставник мерсисайдців Юрген Клопп зробив спробу за допомогою замін посилити атаку своєї команди, однак це не допомогло Ліверпулю врятуватися у час, що залишився до кінця гри.

3:1 - Севілья в рекордний третій раз поспіль виграє Лігу Європи.

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер