Німці розгромили господарів ЧС-2014 у першому таймі

Господарі Чемпіонату світу, Збірна Бразилії, у матчі з Німеччиною у півфіналі у першому таймі програють з рахунком 5:0.

Перший гол у виконанні Мюллера опинився у воротах бразильців на 11 хвилині матчу.

Проте справжній розгром почався на 23 хвилині - протягом шести хвилин збірна Німеччини безжально забила у ворота бразильців ще чотири голи.

Другий м'яч забив Клозе.

Опісля одразу ж два голи поспіль забив Кроос, закінчивши майже ідентичні комбінації своїх партнерів, після пасу з флангу низом.

Після того бразильці, здавалося б, прийшли до тями, але ні - німці знову розірвали їх оборону. На 29 хвилині матчу Хедіра забив п'ятий гол.

Нагадаємо, Чемпіонат світу з футболу, який відбувається в Бразилії, вийшов на друге місце за середньою відвідуваністю за всю історію, поступаючись лише ЧС-1994, який відбувся у США.

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер