"Динамо" обіграло швейцарський Тун 3:0

Київське "Динамо" здобуло дебютну перемогу в рамках групового турніру Ліги Європи - у третьому турі на "Олімпійському" стадіоні із рахунком 3:0. Перемогли над швейцарським клубом "Тун".

У першому таймі - гол-красень від Андрія Ярмоленка.

Після перерви, одразу на 60-й хвилині забив Дьюмерсі Мбокані, а третій гол на 79 хвилині - на рахунку Олега Гусєва, який вийшов на заміну.

В іншому матчі лідер групи G Ліги Європи, бельгійський "Генк", вдома не зумів обіграти віденський "Рапід": пропустив гол у відповідь за вісім хвилин до кінця основного часу - 1:1.

Результати у Групі G

"Динамо" (Україна) - Тун (Швейцарія) - 3:0 (1:0)

Голи: 1:0 Ярмоленко (35), 2:0 Мбокані (60), 3:0 Гусєв (79)

"Генк" (Бельгія) - "Рапід" (Австрія) - 1:1 (1:0)

Голи: 1:0 Горіус (21), 1:1 Сабітцер (82)

Положення команд після трьох турів

1. "Генк" - №1, 7 очок; "Динамо" - №2, 4 очки; "Тун" - №3, 3 очки; "Рапід" - №4, 2 очки.

росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте чи надовго – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер