Ліга чемпіонів: "Динамо" поступається "Порту"

Ліга чемпіонів:
Київське "Динамо" зазнає поразки у поєдинку з португальським "Порту". Киянам не вдалося втримати нічию на стадіоні "Драгау".

Протягом усього матчу динамівці грали, здебільшого, на контратаках. Киянам після серії гучних поразок у рідному чемпіонаті будь-що потрібно було отримати сатисфакцію і показати той рівень гри, якого давно чекають від команди уболівальники.

Рахунок матчу відкрили португальці. Уже на 15 хвилині півзахисникові "Порту" Сільвестре Варелі вдається забити перший гол у ворота Шовковського. Після передачі Джеймса праворуч і рикошету м'яч летить до Варели, який з розвороту пробиває у верхній кут воріт киян - 1:0.

Уже за 6 хвилин "Динамо" вдається зрівняти рахунок. Київський півзахисник Мігель Велозу виконує кутовий - гостру подачу на лінію воротарського майданчика, чим скористався Олег Гусєв - 1:1.

Однак перед виходом на перерву "Порту" знову виходить вперед. Джеймс віддає передачу в штрафний майданчик на Джексона, який зумів встояти в силовому єдиноборстві з Хачеріді і пробити м'яч під Шовковським - 2:1.

У другому таймі гольовий момент для киян організовує гравець, якого у "Динамо" критикують чи не найбільше. Андрій Ярмоленко, опинившись ближче до лівого флангу, м’яко, але сильно закидає м'яч вперед на Ідейе, який на швидкості приймає м'яч на груди і не залишає шансів для голкіпера "Порту". На 72 хвилині рахунок матчу зрівнюється.

Проте і ця нічия не була довготривалою для суперників. На 78 хвилині Джексон виконує дубль у ворота Шовковського. Решту тайму динамівці намагалися зрівняти рахунок, однак безрезультатно – 3:2 на користь "Порту".

Тим часом у Загребі паризький ПСЖ перемагає місцеве "Динамо" з рахунком 0:2. Таким чином турнірна таблиця групи А виглядає так: на першому місці "Порту" з 9 очками, на другому – ПСЖ з 6 очками, на третьому київське "Динамо" з 3 очками, і замикає таблицю "Динамо" Загреб із нульовим результатом.