"Шахтар" переміг "Брагу" та здобув путівку до півфіналу Ліги Європи (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Шахтар - Брага. Фото: Петро Ткачишин.
В рамках матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи Шахтар у Львові крупно обіграв португальську Брагу з рахунком 4:0 і за сумою двох матчів з рахунком 6:1 вийшов у півфінал.

Напередодні зустрічі головний тренер "Браги" Паулу Фонсека говорив, що його команда намагатиметься, як і в першому матчі, домінувати на футбольному полі. На початку поєдинку, здалося, що "Шахтар" дійсно віддав ініціативу гостям, а сам намагався користуватися можливостями в контратаках. Тим не менше, гості в цей відрізок гри нічого особливо небезпечного біля воріт команди Мірчі Луческу так і не створили, в той час як донеччани діяли в нападі набагато гостріше.

Всі плани "Браги" взяти контроль над поєдинком були зруйновані вже у середині тайму. Довга атака "Шахтаря" завершилася виходом Віктора Коваленко один на один з португальським воротарем, і останньому нічого не залишалося, крім як збивати українського півзахисника. Суддя призначив пенальті, який точним ударом в правий кут воріт реалізував Даріо Срна - 1:0.

Забитий м'яч лише додав впевненості і наснаги гравцям "Шахтаря". Після голу про жодну перевагу "Браги" мови вже не було, а донеччани, навпаки, продовжили грати так, як ніби це їм потрібно обов'язково забивати ще. Логічний другий гол "оранжево-чорних" був оформлений за дві хвилини до кінця тайму - їх довга атака завершилася подачею Даріо Срни з правого флангу вздовж воріт, де португальський захисник Рікардо Феррейра в боротьбі зі своїм однофамільцем з "Шахтаря" відправив м'яч у власні ворота.

У другому таймі "Шахтар" продовжив контролювати м'яч на чужій половині поля, і вже незабаром глядачі побачили третій гол. Його автором став півзахисник донеччан Коваленко, який замкнув точну передачу з флангу від Срни.

"Арена Львів" продовжувала підганяти футболістів "Шахтаря", сподіваючись побачити четвертий м'яч у сітці воріт "Браги". Це сталося на 73-й хвилині, коли зразкова атака донеччан з глибини поля завершилася короткої передачею Тайсона у воротарський на Факундо Феррейру. М'яч до аргентинця не дійшов, тому що його знову випередив однофамілець з "Браги" - 4:0.

Таким чином, "Шахтар" вперше в семирічній історії Ліги Європи вийшов у півфінал цього турніру.

Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер