Росія розгромила Чехію на Євро-2012

Євро-2012, матч Росія-Чехія. Фото: AFP
Збірна Росії у своєму першому матчі на Євро-2012 у п'ятницю, 8 червня, здобула переконливу перемогу над командою Чехії.
Про це пише Лента.ru.

Чехи вже на початку футбольного турніру почали запеклу боротьбу, з перших секунд пішли вперед, заробили декілька кутових і штрафний.

Проте росіянам вдалося швидко перехопити ініціативу. На 15-й хвилині швидка атака збірної Росії закінчилася результативним ударом півзахисника московського ЦСКА Алана Дзагоєва - 1:0.

Через 9 хвилин перевагу росіян подвоїв гравець пітерського "Зеніта" Роман Широков після передачі Андрія Аршавіна.

На початку другого тайму Вацлав Піларж відіграв один м'яч, проте після цього росіяни знову взяли ініціативу в свої руки.

На 78-й хвилині Алан Дзагоєв потужним ударом з 15-ти метрів розстріляв Чеха, відновивши перевагу в два м'ячі. На 80-й хвилині Роман Павлюченко красивим ударом з-під захисника встановлює остаточний рахунок у поєдинку - 4:1.

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер