"Динамо" зіграло внічию з "Астаною" у груповому етапі Ліги Європи

У стартовому матчі групового етапу Ліги Європи київські динамівці на НСК "Олімпійський" приймали чемпіона Казахстану - клуб "Астана".

У дебюті поєдинку "Динамо" підтвердило свій статус фаворита цього матчу. На 11-й хвилині комбінація за участю Віталія Буяльського та Віктора Циганкова призвела до взяття воріт Ненада Еріча 1:0.

Однак надалі господарі віддали ініціативу супернику, і не в останню чергу за рахунок багатьох скоєних невимушених помилок. Одна з яких (Денис Гармаш) і привела в кінцевому підсумку до взяття воріт Дениса Бойка 1:1 (21-та хвилина).

До перерви гості продовжували домінувати на полі. І дещо нелогічним виглядав гол Гармаша на 45 + 2 хвилині, забитий киянином після безглуздої помилки голкіпера 2:1.

Другий тайм пройшов в більш рівній боротьбі. Шанси змінити рахунок у матчі мали обидві команди. Зокрема, у киян реальні моменти мали Циганков, Буяльський і Сергій Сидорчук.

Однак на 90 + 5 хвилині гол забили гості 2:2.

У паралельному поєдинку французький "Ренн" обіграв чеський "Яблуниця" 2:1 і очолив Групу К.

Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс