На останніх хвилинах "Шахтар" втратив перемогу у матчі Ліги Чемпіонів, - відео

На останніх хвилинах
У другому матчі групового раунду Ліги Чемпіонів донецький "Шахтар" на останніх хвилинах втратив перемогу у грі з португальським "Порту".

Матч Ліги Чемпіонів вперше відбувався на стадіоні "Арена Львів" у Львові, оскільки на через бойові дії в Донецьку "Шахтар" не може грати матчів на домашній арені.

Вже на 35-й хвилині зустрічі арбітр з Туреччини Джюнейт Чакир призначив пенальті за те, що Кучер зачепив ногу гравця "Порту" у власному штрафному.

Проте голкіпер "гірників" Андрій П'ятов показав "майстер-клас" і відбив 11-метровий удар.

На перерву команди пішли з нулями на табло.

Вже на 52-й хвилині гол у ворота потугальської команди забив Алекс Тейшейра, скориставшись вдалим пасом від Олександра Кучера.

За вісім хвилин до закінчення основного часу "Шахтар" повів у рахунку 2:0. Тоді, на 82-й хвилині, з подачі Бернарда скористався Луїс Адріано.

Не встигли коментатори трансляції сказати, що до фінального свистка вже, напевно, мало що зміниться, як на 89-й хвилині Джексон Мартінес вдало реалізував другий пенальті, призначений у ворота Андрія П'ятова. 2:1.

До основного часу турецький арбітр додав 4 хвилини. Цього команді з Португалії цілком вистачило, щоб зрівняти рахунок.

На останній доданій хвилині Мартінес зробив дубль у матчі. 2:2.

Наступний матч групового раунду Ліги Чемпіонів "Шахтар" зіграє 21 жовтня в гостях у білоруського "БАТЕ".

З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс