ПСЖ розгромив Шахтар у матчі Ліги чемпіонів

Донецький "Шахтар" програв французькому ПСЖ у домашньому матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів

У Львові завершився матч 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому донецький "Шахтар" приймав французький "Парі-Сен-Жермен" і програв з рахунком 0:3.

Доля матчу була вирішена ще в самому початку першого тайму.

Парижани досить пасивно почали гру, але в першій же своїй атаці, вже на 7-й хвилині забили гол. Орь`є замкнув передачу партнера з флангу ударом головою у кут воріт.

А в середині тайму, на 23-й хвилині, Давід Луїс в такій самій ситуації переправив м'яч у ворота гірників коліном.

Нарешті, в кінцівці гри, в доданий арбітром час, на 92-й хвилині гол забив Златан Ібрагімович, який вперше відзначився в нинішньому сезоні Ліги чемпіонів.

Ювентус - Севілья - 2:0

Як повідомляв iPress.ua, напередодні київське "Динамо" здобуло першу перемогу в Лізі чемпіонів. Кияни грали на виїзді з "Маккабі".

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер