Євро-2016: Німеччина обіграла Україну

Збірна Німеччини з рахунком 2:0 обіграла Україну в матчі Євро-2016.

Збірна України у матчі проти Німеччини першою створила небезпечний момент. На 5-й хвилині після перехоплення Артема Федецького та його прострілу справа з-за меж штрафного майданчика, відмінно пробив в правий кут Євген Коноплянка, але суперників під голу врятував, здійснивши блискучий сейв, голкіпер Мануель Нойєр.

Німеччина свій шанс на 19-й хвилині використала. Тоні Крос виконав штрафний з правого флангу, а Шкодран Мустафі виграв верхову боротьбу у Сергія Сидорчука та відправив м'яч головою у сітку. 1:0, інформує "Еспресо ТВ".

Після перерви команда Йоахіма Льова перехопила ініціативу і, встановивши контроль над м’ячем, практично нічого не дозволяла зробити українцям в атаці.

А в компенсований арбітром час Німеччина впіймала українців на контратаці,яку завершив Бастіан Швайнштайгер, який ввстановив підсумковвий рахунок - 2:0.

Сьогодні напередодні відбувся матч двох інших учасників з групи С – Польщі та Північної Ірландії. Польща перемогла з рахунком 1:0, тому наразі вона є фаворитом у групі.

Напередодні німецькі фанати напали на українців у Ліллі, унаслідок чого постраждали двоє українських фанатів.

Роль ризиків у війні. Захід повинен переконливо показати, що він не боїться конфронтації з росією – Фабіян Гоффманн
Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас