"Ювентус" у себе вдома перемагає мадридський "Реал"

У першому матчі півфінальному матчі Ліги Чемпіонів "Ювентус" обіграв мадридський "Реал".

Обидві команди зіграли цей матч не в оптимальному складі. "Ювентусу" довелось грати без півзахисника Поля Погба. "Реал" вийшов на поле без центрального хавбека Луки Модріча і форварда Каріма Бенземи.

Перший гол у ворота "Реалу" забив його колишній гравець Альваро Мората. Сталось це на 7 хвилині матчу.

В середині першого тайму Криштіану Роналду зрівнює рахунок.

Ще один шанс  вразити ворота суперника мав півзахисник "Реалу" Хамес Родрігес, але м’яч влучив у перекладину.  На перерву команди пішли за нічийного рахунку.

На 58 хвилині матчу суддя призначає пенальті у ворота "Реалу". Після удару Карлоса Тевеса рахунок стає 2:1 на користь господарів.

До кінця матчу "Реал" так і не зумів відіграти один м’яч.

Матч-відповідь відбудеться 13 травня у Мадриді на стадіоні "Сантьяго Барнаебу".

"Ювентус" - "Реал Мадрид" - 2: 1

Голи:  Альваро Мората, 8, Карлос Тевес, 57, з пенальті - Кріштіану Роналду, 26

Склади команд:

"Ювентус": Джанлуїджі Буффон, Стефано Стураро (Андреа Барцальї, '64), Джорджіо К'єлліні, Леонардо Бонуччі, Патріс Евра, Штефан Ліхтштайнер, Андреа Пірло, Артуро Відаль, Клаудіо Маркізіо, Карлос Тевес (Роберто Перейра, '86), Альваро Мората (Фернандо Льоренте, '77)

"Реал Мадрид": Ікер Касільяс, Даніель Карвахал, Марсело, Пепе, Рафаель Варан, Серхіо Рамос, Тоні Крооc, Хамес Родрігес, Кріштіану Роналду, Іско (Хав'єр Ернандес, '62), Гарет Бейл (Хесе Родрігес, '87)

Попередження: Леонардо Бонуччі, 5. Карлос Тевес, 47. Артуро Відаль, 56. Джорджіо К'єлліні, 93. - Даніель Карвахал, 74. Хамес Родрігес, 85.

Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер